דף הבית
אודות נועה הופ - דיאטנית
צור קשר
 
ליווי דיאטה אישי
שאלות בנושא פעילות גופנית ודיאטה
שאלות בנושא תזונה נכונה
מאמרים בנושא תזונה ודיאטה
מאמרים בנושא סכרת
מתכונים דיאטטים
מיתוסים בנושא דיאטה
לקוחות מספרים
כיצד לשמור על דיאטה בפסח
תפריט לדוגמא בפסח
קבוצות הרזייה
דף הבית

אודות נועה הופ - דיאטנית

אודות נועה - דיאטנית קלינית

נועה הופ היא דיאטנית קלינית, בוגרת החוג למדעי התזונה (B.Sc) במכללה האקדמית תל- חי.
את הכשרתה
המקצועית רכשה בבית חולים בלינסון, אסף הרופא, ולשכת הבריאות תל אביב את ניסיונה המקצועי רכשה ועדיין רוכשת במוסדות עבודה רבים ציבוריים ופרטיים.

נועה מתמחה בתחום הדיאטה וההרזיה, מייעצת לנשים גברים ונוער המעוניינים לרדת במשקלם, מייעצת לתזונה נכונה לנשים בהריון ובהנקה, מייעצת לדיאטה תוך התייחסות למצבים רפואיים כגון: סכרת, כולסטרול, שומנים בדם, לחץ דם ועוד ומייעצת לאנשים המעוניינים בדיאטת השמנה.
מלווה באופן אישי אנשים המעוניינים לרדת במשקל. בונה תוכנית דיאטה אישית וייחודית לכל מטופל ומתאימה את התוכנית לצרכי המטופל ולפי פרמטרים המתייחסים לבדיקות הדם, גיל, מין, משקל ומידת הפעילות הגופנית.

נועה מתמחה בטיפול באנשים עם סכרת לאחר שעברה קורס הכשרה "הטיפול התזונתי בסכרת" מטעם משרד הבריאות.
חברה בעמותת "ע.ת.י.ד" - עמותת הדיאטנים בישראל.

מעניקה למטופליה יחס אישי חם ועוטף ונותנת להם כלים רבים על מנת לרדת במשקל ולשמור עליו אחת ולתמיד.
את ניסיונה המקצועי כדיאטנית קלינית רכשה נועה במוסדות עבודה רבים וכיום עובדת כדיאטנית קלינית בשרותי בריאות כללית לצד עבודתה בקליניקה הפרטית.
כדיאטנית נועה מאמינה שבכדי להתחיל תהליך של דיאטה וירידה במשקל על האדם לרצות את השינוי מבפנים ולהיות מוכן לשינוי בדפוסי החשיבה והאכילה שיביאו לשינוי באורח חייו.
בדיאטה אין קיצורי דרך, וכל מי שיטען אחרת מוליך שולל את מטופליו. אחת הבעיות של מרבית האנשים שרוצים לעשות דיאטה היא שהם מחפשים פתרונות מהירים. אנשים המעוניינים לרדת במשקל יעשו הכל על מנת להשיג את מטרתם בלי להסתכל כלל על הדרך אותה הם צריכים לעבור. דבר זה מביא ליישום של דיאטות לא בריאות אשר מחסירות מהגוף חומרי תזונה חשובים כגון ויטמינים ומינראלים וגם מחסירות מהנפש צרכים חשובים כגון שילוב של מזונות טעימים בדיאטה מעת לעת.
גוף האדם הוא לא מכונה והאדם אינו רובוט אשר ממלא פקודות, לכן לאורך זמן, אדם אינו יכול ליישם דיאטה אשר לא מספקת לו את כל צרכיו.
כדיאטנית נועה מאמינה שדיאטה היא דרך חיים ובכדי לדעת כיצד לרדת במשקל ולשמור עליו יש ללמד את המטופל להיות מודע להרגלי האכילה שלו ולהיות מודע לערכו התזונתי של המזון שאוכל. רק בדרך זו יוכל המטופל לשלב בתפריט הדיאטה מזונות שאוהב לצד המזונות הדיאטטיים ועדיין לרדת במשקל או לשמור עליו.
בתור דיאטנית קלינית נועה מבטיחה ללמד את מטופליה אכילה נכונה, בריאה ושפויה, להוכיח להם שבכדי לרדת במשקל אין צורך לחוש רעב ולסבול ולבנות להם תוכנית דיאטה אישית ממגוון של מזונות.
ומבטיחה להיות קשובה לכל צורכי המטופל והכי חשוב להיות שם בשבילו בכל זמן שיזדקק לה.

ניסיון מקצועי ותעסוקתי

  • דיאטנית בקופת חולים כללית מחוז דן פתח תקווה, מטפלת בהשמנה ובמצבים רפואיים
  • דיאטנית בסדנאות הרזיה ב "כללית דיאט"
  • דיאטנית המנהלת את פורום המקצועי: "תזונת נשים בהריון" בפורטל BeOK
  • דיאטנית בעמותת "דלת פתוחה לנוער" אגף הרווחה במועצת "חבל מודיעין"
  • דיאטנית ברשת הבריאות "סטודיו C "
  • דיאטנית בחברת התרופות "ניאופרם" וסימילאק
  • עברה קורס "הטיפול התזונתי בסכרת" מטעם משרד הבריאות
  • עברה הכשרה בהנחיית קבוצות

קצת ניסיון חיים ...

פתגם סיני אומר "רק מי שעשה את הדרך יודע אילו מן הבורות הם עמוקים"...
"עוד לפני שרכשתי את מקצועי כדיאטנית, ידעתי אין ספור עליות ומורדות במשקל וניסיתי על בשרי אין ספור דיאטות כגון: מלתעות, כדורי הרזיה, שיטות דיאטה משונות, ימי צום ....כלום לא עזר! נהפוך הוא, לא הצלחתי לרדת במשקל ואף עליתי ולכן הפכתי ליותר מתוסכלת ופחות האמנתי עם הזמן שאוכל לרדת במשקל.
היום בדיעבד, לאחר שהצלחתי לרדת במשקל ולשמור עליו עד היום, אני מביטה לאחור ומבינה עד כמה הייתי תמימה כאשר התפתיתי לדיאטות "הקסם" שפגעו בבריאותי, העלו את משקלי ובזבזו את כספי.
היום כדיאטנית, חשוב לי להעביר את הידע הרב שרכשתי בנושא התזונה והדיאטה תוך כדי לימודיי וניסיון החיים שלי בתחום לאנשים המעוניינים לרדת במשקלם בדרך בריאה ונכונה, שרוצים לאכול טוב במהלך הדיאטה ולא לרעוב ושרוצים לרדת במשקל ולא לעלות אותו שוב".

דף הביתהדפסה